Інформаційний портал

Олександрійщини

Приютівська ОТГ передбачила кошти на фінансування кращих громадських ініціатив

У Приютівській ОТГ у наступному році залучатимуть громадськість до визначення пріоритетних напрямків розвитку та вирішення найважливіших проблем населених пунктів громади.

Шляхом конкурсу визначатимуться кращі громадські ініціативи. Фінансування здійснюватиметься за рахунок коштів місцевого бюджету, на що закладено 200 тис. грн. Головна вимога до ініціативних груп — фінансування одного Проекту з місцевого бюджету не повинно перевищувати 100,0 тис. грн. Проте, за необхідності учасники зможуть долучати власних спонсорів до співфінансування.

Кошти Програми можуть бути спрямовані на: благоустрій вулиць, зон відпочинку, прибудинкових територій  населених пунктів громади; покращення екологічної ситуації у населених пунктах; розбудова, збереження та відновлення історично-культурної спадщини; створення оптимальних умов для занять спортом та фізичною культурою; облаштування спортивних майданчиків та ігрових площадок (баскетбол, волейбол, бадмінтон, теніс тощо); інші суспільно-корисні соціальні проекти.

Про дату і час презентації Програми підтримки ініціатив жителів громади на 2020 рік, під час якої будуть надані додаткові роз’яснення щодо конкурсної документації та умов грантового конкурсу, повідомлять додатково, повідомляють на сайті Приютівської громади.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення