Інформаційний портал

Олександрійщини

Скоро районам представлять голів РДА. Десятеро вже погоджено

Офіс Президента України погодив уже 10 кандидатур голів райдержадміністрацій Кіровоградської області. Про це голова облдержадміністрації Андрій Балонь розповів представникам ЗМІ під час брифінгу, повідомляє сайт ОДА.

“Ще 3 комплекти документів за наслідками фінальних співбесід уже підготовлені та скеровані до Офісу Президента. Протягом цього тижня плануємо надіслати на погодження ще 4 комплекти документів осіб, які успішно пройшли співбесіди, – зазначив Андрій Балонь. – Як наслідок, ми отримаємо 17 кандидатів. На сьогодні залишається 4 райони, на посади очільників яких ще не визначені переможці, тому “LIFT” не припиняє свою роботу”.

Керівник облдержадміністрації також повідомив, що під час співбесід з претендентами з районів, де системою “LIFT” було відібрано по декілька кандидатур, запропонував переможцям співпрацювати в команді із фіналістами. “На сьогодні визначено 5 районів, де на керівні посади заходитимуть цілі команди людей, які незалежно проходили конкурс. Думаю, це буде корисно для громад”, – підкреслив Андрій Балонь.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення