Інформаційний портал

Олександрійщини

У Приютівській громаді замість ФАПів створять громадські пункти здоров’я

У Приютівській об’єднаній територіальній громаді у рамках медичної реформи оптимізують первинну ланку медичної допомоги. Безпосередньо зараз відбувається приведення назв закладів первинної ланки у відповідність до затвердженої мережі.

Відповідно до рішення сесії від 17 грудня 2019 року «Про надання погодження оптимізації мережі фельдшерсько-акушерських пунктів» у Центру первинної медико-санітарної допомоги Олександрійського району буде можливість провеcти оптимізацію мережі фельдшерсько-акушерських пунктів шляхом приєднання: ФАПу с. Костянтинівка до Бутівської АЗПСМ, а також ФАПів с. Піщаний Брід та с. Пустельникове до ФАПу с. Ізмайлівка. Замість ФАПів у даних населених пунктах у тих же будівлях будуть діяти громадські медичні пункти.

У свою чергу, Приютівська селищна рада продовжує працювати над створенням належних умов та мотивуванням лікарів надавати якісну медичну допомогу в сільській місцевості. Тож незважаючи на зміни в процесі оптимізації, мережа закладів охорони здоров’я у населених пунктах Приютівської ОТГ буде збережена та продовжить працювати у звичному для населення форматі під новими назвами «Громадські пункти здоров’я».

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення