Інформаційний портал

Олександрійщини

В олександрійського «Еталу» відбирають три незаконно оформлені споруди цивільного захисту

Прокуратура Кіровоградської області у судовому порядку зобов’язала приватне підприємство повернути до державної власності в м. Олександрія три споруди цивільного захисту та частину теслярно-столярної майстерні загальною площею майже 4 тис кв.м, повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

Зокрема, у суді прокуратура вимагала визнати незаконним та скасувати рішення виконавчого комітету Олександрійської міської ради в частині виготовлення свідоцтва про право власності на вказане державне нерухоме майно за ПрАТ «НВО «Етал» та визнати недійсним відповідне свідоцтво.

Підставою звернення прокуратури до суду стало те, що вказаним рішенням та свідоцтвом незаконно оформлено право приватної власності на майно, яке відноситься до державної власності, у тому числі – на захисні споруди цивільного захисту, та за допомогою якого держава гарантує цивільний захист населення від надзвичайних ситуацій.

На даний час, ухвалою господарського суду Кіровоградської області, залишеною в силі постановою Центрального апеляційного господарського суду та постановою Верховного Суду, позовні вимоги заступника прокурора Кіровоградської області задоволено. Інтереси держави поновлено в повному обсязі.

Фото: Укрінформ

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення