Інформаційний портал

Олександрійщини

В Олександрії перебільшення пилу у повітрі в 1,3 раза

Протягом листопада на території області відмічалося перебільшення середньомісячних концентрацій у повітрі у м. Кропивницький із пилу 1,4 раза, формальдегіду на рівні ГДК ( гранично допустимі концентрації), інші визначувані інгредієнти були нижче рівня ГДК, в м. Олександрії перебільшення пилу в 1,3 раза, сажі – 1,1 раза, інші визначувані інгредієнти були на рівні ГДК. Про це повідомляє Кіровоградський обласний центр з гідрометеорології, надаючи дані про забруднення атмосферного повітря, поверхневих вод та радіаційним фоном на території м. Кропивницький та Кіровоградської області за даними хімлабораторій, які знаходяться в м. Київ, м. Харків, м. Кропивницький та м. Світловодськ.

Поверхневі води за гідрохімічними показниками проводилися на р.Інгул (вище та нижче м. Кропивницький) та на Кременчуцькому водосховищі в районі м.Світловодськ. Спостерігалося перевищення норми вмісту деяких забруднюючих речовин, а саме: азоту амонійного (нижче м. Кропивницький), азоту нітритного, фенолів, АСПАР (нижче м. Кропивницький), хрому шестивалентного, сполук цинку та марганцю (нижче м. Кропивницький).

Радіаційний фон на території області протягом місяця критичних відміток не досягав, максимальні значення були в межах 0,013-0,015 мікрорентген/ годину, що знаходиться в межах природного фону.

1
Залишити коментар

avatar
1 Гілки коментарів
0 Гілки відповідей
0 Стежать
 
Найбільш вражаючі коментарі
Гілка найгарячіших коментарів
1 Автори коментарів
Петро Автори нових коментарів
  Підписатися  
найновішими найдавнішими найпопулярнішими
Повідомлення
Петро
Гість
Петро

Які “молодці”…! Написали всіляку ХРЕНЬ ! А ДЕ АНАЛІЗИ НЕОБХІДНИХ ЛЮДЯМ : ВІДПОВІДНІСТЬ ДСТУ ПИТНОЇ ВОДИ, СО, СО2 В ПОВІТРІ (особливо з “модою” відключення від ЦО. та перехід на індивідуальне) після МАСОВОГО коптіння котлів, ОСОБЛИВО В ОЛЕКСАНДРІЇ, яка знаходиться в природному котлі…