Інформаційний портал

Олександрійщини

В Олександрії планується затвердити бюджет – 2020 у 512 мільйонів

За попередніми розрахунками, бюджет Олександрії планується затвердити у розмірі 512,5 млн грн. Про проект бюджету міста на 2020 рік доповіла начальник фінансового управління О.Грищенко на громадських слуханнях, що пройшли вчора за участі 399 жителів міста, повідомляє міська рада.

Наступного року зміниться механізм фінансування державою пільг, субсидій та допомог на дітей, які не будуть надходити до міського бюджету, а проходитимуть через управління праці і соціального захисту населення. У зв’язку з цим бюджет на наступний рік зменшиться на 268,5 млн грн.

Кошторис міста збалансований за доходами і видатками. Кошти передбачається направляти на фінансування соціальної сфери, житлово-комунального господарства та розвиток міста.

Також йшлося, що до програми соціально-економічного розвитку Олександрії на 2020 рік включений новий розділ, яким передбачається впровадження цифрових технологій у наданні різних послуг, якими жителі зможуть скористатися за допомогою смартфону, не виходячи з дому.

Нині в Олександрії запроваджені і діють електронні сервіси: міський транспорт ,електронне звернення, електронна реєстрація до дитячих садочків, комунальні платежі та Центр надання адміністративних послуг.

 

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення