Інформаційний портал

Олександрійщини

В Олександрії у суботу- відкриття другого супермаркету «ВАРТО»

У звичному для всіх олександрійців торгівельному центрі «Гірник» планується відкриття супермаркету незвичного для нас формату – дискаунтера «Varto». У таких магазинах немає власних складів, ціни на товар близькі до гуртових, якість товарів на належному рівні.

Перший такий магазин відкрився нещодавно у приміщенні «Фокстроту». Там у продажу харчові продукти, зокрема, фрукти, овочі, різні заморожені продукти, свіже м’ясо, риба, консерви. Продається випічка з власної пекарні. Є кавомашина. Для шанувальників гриль – продукції теж знайдеться смакота.

Тепер мережа «Varto» розширює мережу відкриттям ще одного супермаркету по проспекту Соборному, 122. Воно відбудеться у суботу, 14 грудня, о 10 годині. Покупцям обіцяють вигідні покупки, подарунки та призи. “Приходьте, буде, як завжди, крутезно! Конкурси, розіграші, цінні призи, безліч кульок та гарна атмосфера – це ми гарантуємо!” – пишуть організатори  у Фейсбуці

А нині там активно ведуться підготовчі роботи. Крім того, що в магазин завозиться товар, будівельники облаштовують територію – встановлюють гарні лавки з урнами для сміття.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення