Інформаційний портал

Олександрійщини

11 громадських організацій попросили кошти у мерії

На жаль, не змогли пройти конкурсний відбір наступні п’ять організацій: – «Асоціація інвалідів праці – «Зірка надії»; благодійний фонд «Шлях до життя»; спілка «Інвалідів Чорнобиля», «Легкоатлетичний клуб – «Олександрія», та «Захисники України – Олександрійщини». Чому їм відмовлено – міська рада не повідомляє.
Але разом з тим вказано, що одній із організації не пощастило, адже зареєстрована не в місті. Мова йде про «Захисників України – Олександрійщини». – Нас не відібрали, – каже її голова Олександр Михайлик, – бо документально ми оформлені у с. Войнівка, хоча я сам мешкаю в Олександрії. Та півтора року з активістами опікуюся родинами ветеранів і загиблих бійців АТО (по місту їх 30, а по району 5). Це наша перша, на жаль, провальна спроба, але, думаю і не остання.
Також спеціальна комісія прийняла рішення якнайшвидше заслухати всіх громадських активістів, які освоїли бюджетні кошти ще торік. Нині ж вчасно мають здати фінансові звіти.
Нагадаємо, що олександрійські активісти попросили у міськради під громадські проєкти майже півтора мільйона гривень. 28 січня їхні заявки розглянула спеціальна комісія. Про це повідомив офіційний сайт.
У цілому на бюджетне фінансування розраховувало 11 місцевих громадських організацій. Але тільки шість, що більш вірогідно, його отримають. Та і то скоріше за все, частково. З місцевого бюджету на них передбачать 291 тис.грн. Саме таку суму на затвердження депутатам порекомендувала спеціальна комісія. Отож на згадані кошти дуже розраховують міська організація ветеранів України; ГО «Віра»; «Джерело життя»; «Друг»; «Серце матері» та ПСК «Захист».

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення