Інформаційний портал

Олександрійщини

Боротьба з незаконними АЗС на Кіровоградщині триває

Оперативним управлінням Головного управління ДФС у Кіровоградській області проведено комплекс заходів та припинено діяльність нелегальних автозаправних станцій на території Кіровоградської області, повідомляє ГУ ДФС у Кіровоградській області.

Станом на 8 січня 2020 року, у ході проведення вищезазначених заходів фактично припинено діяльність 16 незаконних АЗС та місць зберігання паливно-мастильних матеріалів на території Кіровоградської області. Вилучено 30,7 тонн паливно-мастильних матеріалів та обладнання на загальну суму 4,1 млн гривень. Складено 8 протоколів за ч. 5 ст. 164 КУпАП, до ЄРДР внесено 3 матеріали за ознаками правопорушень.

За результатами перевірок власниками добровільно демонтовано обладнання 2 АЗС, які не мали дозвільної документації. Відносно решти 14 автозаправних станцій за участі Департаменту Державної виконавчої служби Міністерства юстиції, Управління ДСНС у Кіровоградській області та інших державних органів будуть прийматися рішення щодо легалізації їх діяльності, з відповідною сплатою податків, чи примусового демонтажу.

Головне управління ДФС у Кіровоградській області звертається до громадян з проханням у разі наявності інформації щодо можливих фактів реалізації на території Кіровоградської області паливно-мастильних матеріалів без дозвільних документів інформувати до чергової частини ГУ ДФС у Кіровоградській області за телефонами: (0522) 24-06-00, МТС (050) 758-42-69, Київстар (067) 702-56-06.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення