Інформаційний портал

Олександрійщини

Лише 6 шкіл Олександрії з вересня 2020 року набиратимуть учнів до 10-класів

Відповідне рішення прийняте 30 січня на засіданні виконавчого комітету з метою виконання змін у законодавстві про освіту, повідомляє Олександрійська міська рада.

Із 1 вересня 2022 року здобуття загальної середньої освіти будуть забезпечувати (у складі одного закладу або окремо): початкова школа – заклад освіти І ступеня; гімназія – ІІ ступеня та ліцей – ІІІ ступеня. Заклади, що будуть мати ІІІ ступінь, визначалися з урахуванням результатів олімпіад та ЗНО, кадрового потенціалу та матеріально-технічної бази.

Щоб дати можливість учням, які цього року навчаються у 10-11 класах, закінчити свою школу, зміна типу та назви закладів відбудеться у 2021 році.

Відповідно до рішення виконкому з 1 вересня 2020 року лише 6 шкіл будуть набирати учнів до 10-11 класів. Це: гімназія ім.Т.Г.Шевченка, НВК №№9,17, колегіум, ЗНЗ№10 та Ліцей інформаційних технологій. Таким чином відповідні заклади будуть забезпечувати освіту третього ступеня.

Зниження ступенів решти закладів не спричинить скорочення педагогічних працівників, зміни відбудуться лише в кількості годин.

Крім виконання вимог законодавства, оптимізація існуючої мережі закладів загальної середньої освіти забезпечить підвищення якості профільної освіти.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення