Інформаційний портал

Олександрійщини

«Наркокрамниці», які торгують зіллям в Інтернеті, допомагають блокувати користувачі Telegram

Користувачі чат-боту для месенджеру Telegram «СтопНаркотик» (https://t.me/stopdrugsbot) допомогли заблокувати 2 адреси «наркокрамниць», що використовувалися зловмисниками для незаконного розповсюдження наркотиків на тимчасово окупованій території Криму, повідомляє Нацполіція у Кіровоградській області.

За даними експертів переважна більшість наркотиків в Україні незаконно збувається зловмисниками з використанням мережі Інтернет, при цьому найчастіше для цього використовують месенджер Telegram. Одним із методів протидії незаконному розповсюдженню наркотиків є блокування адрес у Telegram, що використовують зловмисники для організації роботи незаконних «наркокрамниць». На жаль, купують наркотики не тільки на території України, але й на території тимчасово окупованого півострову Крим.

З метою консолідації зусиль небайдужих громадян представниками факультету № 4 (кіберполіції) Харківського національного університету внутрішніх справ було розроблено чат-бот для месенджера Telegram «СтопНаркотик» (https://t.me/stopdrugsbot).

З моменту презентації чат-боту з ним ознайомились понад 19,7 тисяч користувачів Telegram, з яких 4,7 тисячі користувачів виявили бажання регулярно допомагати блокувати адреси наркокрамниць.

За час роботи чат-боту користувачі надіслали на перевірку: 6982 зображень; 9484 адрес у Telegram; 1091 посилань на вебсайти.

Наразі за допомогою громадян було заблоковано 322 адреси у Telegram, що використовувалися зловмисниками для незаконного розповсюдження наркотиків, у тому числі адреси «наркокраминь», що працювали на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей (7 «наркоадрес») та Криму (2 «наркоадреси»).

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення