Інформаційний портал

Олександрійщини

Населення Кіровоградщини складає понад 800 тисяч, а України – понад 37 мільйонів

Наявне населення Кіровоградщині становить 826,8 тисячі людей, повідомляє CBN з посиланням на Telegram-канал міністра Кабінету міністрів Дмитра Дубілета. Наявне населення – люди, які на момент перепису перебувають на певній території, в тому числі проживають тимчасово.

На момент підрахунку – 1 грудня 2019 року – в області проживали 381 тисяча чоловіків та 445,8 тисячі жінок.

У цілому в рамках проекту «Оцінка чисельності наявного населення України» експерти підрахували, що наявне населення країни складає 37 мільйонів 289 тисяч людей. Оцінку проводили на всій території України, крім непідконтрольних територій АР Крим, Донецької та Луганської областей, протягом трьох місяців.

Оцінку здійснювали трьома методами, які дали приблизно однаковий результат з різницею 2,86%. Перший метод включав дані мобільних операторів та реєстрів, а також соцопитування. За другим використовували дані Пенсійного фонду та екстраполяцію через статево-вікову структуру на основі даних Держстату та держреєстрів. Третій метод – реєстровий – передбачав використання знеособлених даних з державного реєстру фізосіб (включаючи тих, хто відмовився від ІПН).

Остаточне рішення щодо проведення традиційного перепису населення влада ще не прийняла.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення