Інформаційний портал

Олександрійщини

Олександрія – єдине місто в області, де не знизили тарифи на тепло

У зв’язку зі зменшенням вартості природного газу з 6235,51 гривні до 4276,69 гривні за один кубічний метр (без ПДВ), усім теплопостачальним організаціям регіону рекомендовано зменшити ціну на послугу з централізованого опалення для споживачів. І відповідне рішення ухвалено шістьма теплогенеруючими підприємствами області, крім Олександрії. Про це інформує сайт ALEXTIME з посиланням на сайт «Моя Олександрія».

Дані про коригування тарифів були озвучені Ольгою Довжук – директоркою Кіровоградського обласного департаменту житлово-комунального господарства на одному із чергових засідань.

Чому КП «Теплокомуненерго» не зменшує тарифи для населення – вони пояснюють у своєму офіційному листі.  Зокрема так, що відповідна постанова передбачає лише коригування тарифів із зниження вартості газу, але не враховує зростання цін на інші складові тарифу. У тому числі, його транспортування, що здорожчало на 32%, водопостачання –  на 26%, мінімальна заробітна плата – на 27% та електроенергія – на 7%. І якщо знизять ціну, то щомісяця будуть мати збитки у середньому майже на 4 мільйони гривень. Через це КП «Теплокомуненерго» направило лист до Міністерства розвитку громад і територій України для отримання детальніших роз’яснень. Остаточне рішення у цьому питанні обіцяють надати олександрійцям  наприкінці січня.

 

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення