Інформаційний портал

Олександрійщини

Представники Приютівської ОТГ маланкували газетярам і не тільки

З веселими щедрівками, колядками та щирими побажаннями особистого щастя, міцного здоров’я, миру, добробуту, злагоди та успіхів у праці завітав сьогодні, 13 січня, напередодні Старого Нового року, в редакцію “Сільського вісника”, в приміщенні якого також знаходяться представництва районних установ та організацій, аматорський вокальний колектив «Криниченька» Протопопівського Будинку культури разом із художнім керівником Олексієм Рябоконем, жителькою Протопопівки Валентиною Портною, працівницею Приютівської об’єднаної територіальної громади Оленою Прокоповою. 

Як і заведено на Україні у ці дні, щедрувати та вітати зі святами гості прийшли переодягнені у фольклорних персонажів, серед яких, звісно, не обійшлося без Василя та Кози. Гості вражали своєю артистичністю та вмінням перевтілюватися у той, чи інший образ. Вони подарували гарний настрій та приємні емоції. 

Окрім “Сільського вісника” щедрувальники побували у Приютівській селищній раді, у сільгосппідприємствах, які знаходяться на території Приютівської громади, а також у територіальному центрі соціального обслуговування Олександрійського району. Де теж їм були раді, тож зустрічали оплесками, подарунками та дякували за те, що не забувають давні народні традиції. 

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення