Інформаційний портал

Олександрійщини

Службова недбалість чиновника Кіровоградської облдержадміністрації коштувала бюджету майже два мільйони гривень

Підозру за ч. 2 ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України повідомлено чиновнику Кіровоградської обласної державної адміністрації, за недбалості якого спричинено мільйонні збитки бюджету, повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

За версією слідства, при виконанні робіт з реконструкції очисних споруд в смт. Новгородка керівник підрядної організації завищив відпускну ціну на придбане устаткування та обсяг фактично виконаних будівельних робіт. У свою чергу, підозрюваний контроль за відповідністю обсягів та якості виконаних робіт проектам, технічним умовам і стандартам не забезпечив, чим спричинив тяжких наслідків державним інтересам у вигляді матеріальних збитків на загальну суму понад 1,9 грн.

Досудове розслідування триває.

Іншому фігуранту вказаного злочину, а саме керівнику підрядної організації, повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 191 (привласнення чужого майна, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене у особливо великих розмірах) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення