Інформаційний портал

Олександрійщини

У чотирьох мікрорайонах Олександрії планують облаштувати квартальні котельні

29 січня у міській раді відбулася нарада щодо реалізації заходів по виведенню з експлуатації теплових мереж значної протяжності, які потребують капітальної заміни. Адже через зношеність трубопроводу щороку виникає все більше проблем і поривів під час запуску тепла та опалювального сезону. А через недосконале законодавство Олександрія практично втратила можливість отримання кредиту Світового банку, повідомляє Олександрійські міська рада.

Директор КП «Теплокомуненерго» А.Грибачова доповіла про технічні аспекти, орієнтовну вартість будівництва модульних котелень та під’єднання їх до інших комунікацій, а також можливість опалення житлових і соціальних об’єктів від твердопаливних котелень.

На попередній нараді було визначено 4 мікрорайони, в яких доцільно провести заходи щодо переходу на квартальні котельні.

Перший мікрорайон – це будівництво котельні для ДНЗ №16. Тим споживачам, які знаходяться на одних тепломережах із садочком, у тому числі, силовим структурам і районній бібліотеці, рекомендовано перейти на індивідуальне опалення.

Наступний мікрорайон: будинки по вул. Захисників України, Бульварній і Діброви (у районі військової частини і школи №19). Керівнику твердопаливної котельні, що опалює Міську лікарню №1, буде запропоновано опалювати відповідні об’єкти.

Аналогічна ситуація з багатоповерхівками у районі дитячої лікарні по вул. М.Грушевського і вул. Зерваницького. Також ПП «Каярд» буде запропоновано опалювати будинки від котельні міської дитячої лікарні.

Останні, найпроблемніші з точки зору технічних можливостей є: Палац урочистих подій і багатоповерхівки по пр. Соборному №№43,45, які знаходяться біля річки Березівки, оскільки на даній території відсутня можливість прокладання газових мереж. Тож відповідне питання більш детально вивчатиметься КП «Теплокомуненерго».

Також А.Грибачова назвала вулиці, на яких необхідна 100% заміна трубопроводів до початку опалювального сезону. Це вул. Перспективна від вул. Братської до вул. Шевченка; вул. Діброви від вул. Братської до вул. 6-го Грудня; вул. Григорія Усика від вул. Братської до вул. Григорія Сокальського. Міський голова доручив директору КП «Теплокомуненерго» обрахувати, скільки коштів необхідно для заміни відповідних мереж, аби у наступному опалювальному сезоні місто без труднощів отримало тепло.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення