Інформаційний портал

Олександрійщини

Усі авто- і газозаправні станції Олександрії перевірять

14 січня на першому засіданні робочої групи з протидії нелегальному обігу та роздрібній торгівлі пальним по місту Олександрії зазначалося, що на сьогодні у місті функціонує 23 заправки, із яких 5 не мають ліцензій на торгівлю нафтопродуктами. За два останніх роки виявлено 3 порушники, які працювали без дозвільних документів. Інформація була направлена до контролюючих служб, які припинили роботу даних заправних станцій, повідомляє ALEXTIME за інформацією міської ради.

Управлінням економіки складено графік обстежень усіх об’єктів, які будуть обстежуватись, і керівники, за наявності порушень, повинні увійти в правове поле самостійно. В іншому випадку до них будуть застосовані методи впливу.

За недотримання законодавства власникам заправок загрожують значні штрафні санкції. Зокрема, за порушення ліцензійних умов передбачається штраф від 250 тисяч до 1 млн грн.

Водночас акцентували увагу керівників авто- і газозаправних станцій не боятися перевірок та не чинити опір робочій групі, що працює над виконанням доручення Кабміну. Адже завдання перевіряючих – не закривати дані об’єкти, а ввести їх роботу в правове поле.

У ході наради робоча група прийняла рішення проводити за складеним графіком регулярні обстеження об’єктів, у яких можливе здійснення нелегального виробництва і торгівлі пальним.

Зазначалося також, що на деяких територіях прямо на узбіччях люди відкрито займаються продажем пального, тому дану інформацію також необхідно передавати до управління економіки та контролюючих служб.

Умовне фото: foursquare

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення