Інформаційний портал

Олександрійщини

В області хочуть створити міжнародний аеропорт, багатопрофільний лікувальний заклад, технопарк та індустріальний парк

Інвестиційні проекти Кіровоградщини презентували у рамках проекту, започаткованого Українською Міжнародною Бізнес Асоціацією, повідомляє ALEXTIME з посиланням на сайт ОДА.

Одним із перших інвестиційних проектів назвали підтримку створення Кластеру ядерної промисловості на території нашої області із будівництвом заводу ядерного палива, розробки нових покладів урану, розвиток підприємств із виробництва обладнання для АЕС.

Обласна державна адміністрація також підтримує ініціативу щодо “Створення Центрального Українського Клінічного Онкологічного Центру з повним циклом діагностики, лікування та реабілітації”.

В області також активно працюють над створенням технопарку “FlightCity 4.0”, ініціатором якого виступає Льотна академія Національного авіаційного університету та ГО “Кластер ІТ-Альянс 4.0”. У рамках технопарку заплановано створити індустрію по розробці, випробуванню, сертифікації та виробництву безпілотних літальних апаратів; центр робототехніки; центр тренажерів та електронних засобів навчання(віртуальна та доповнена реальність).

Ініціюється й впровадження проекту «Міжнародний аеропорт цивільної авіації Канатове.

Заступник голови ОДА Світлана Лобанова також презентувала проект створення на базі унікального Знам’янського родовища радонової води – багатопрофільного лікувального реабілітаційного закладу. За бальнеологічними та кліматичними факторами, а також методами комплексної терапії діюча бальнеологічна лікарня не поступається відомим світовим курортам.

Наявність в області потужного аграрного комплексу і машинобудування є важливим аргументом для розвитку індустріальних парків. У цьому напрямку в області є певні напрацювання. Проводиться робота по створенню у індустріального парку в Олександрії.

Ще одним проектом, який під час презентації зацікавив інвесторів, став проект «Виставково-готельного комплексу» у м. Кропивницький.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення