Інформаційний портал

Олександрійщини

В Олександрії відбудеться турнір з футбольного симулятора «FIFA 20»

8 лютого, о 10:00, в Анти-Кафе (GameClub) відбудеться турнір за підтримки ФК «Олександрія» та Української Прем`єр-Ліги з футбольного симулятора «FIFA 20» на Play Station 4. Під час турнірі ви зможете не тільки пограти в комп’ютерну гру чи випити чаю або кави, а також поспілкуватись з друзями та гарно провести час. Переможці отримають спеціальний приз, сувеніри від інтернет-магазину ФК «Олександрія» та Української Прем`єр-Ліги, а також грошову винагороду. Призовий фонд турніру складає 2020 гривень, повідомляє ALEXTIME з посиланням на сайт ФК «Олександрія».

Щоб стати учасником необхідно заповнити реєстраційну форму та сплатити внесок у розмірі 60 гривень. Запрошуємо прийняти участь хлопців та дівчат вік яких становить 14 та більше років. У разі виникнення питань або для додаткової інформації телефонуйте за номером  (050) 748-57-24.

Минулого року у турнірі ФК «Олександрія» по «FIFA 18» брали участь 20 учасників. Переможцем став Павленко Євгеній, 2 місце – Козило Арсен, а 3 місце виборов Нерух Нікіта.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення