Інформаційний портал

Олександрійщини

Зберегти терапевтичне відділення ЦРЛ прагнуть жителі Нової Праги

Жителі Нової Праги борються за збереження терапевтичного відділення на території свого селища. У цьому питанні вони підтримали свого селищного голову Богдана Курупа, який не погоджується з рішенням ліквідувати у відділенні ліжка стаціонарного перебування хворих.
Щоб відстояти інтереси своїх виборців, Богдан Анатолійович звернувся за допомогою до першого заступника голови Олександрійської РДА Ю. Коваля та голови районної ради О. Коріненко, а також запропонував депутатам селищної ради звернутися до голови Кіровоградської ОДА та Міністерства охорони здоров’я України з відповідним Зверненням.
Під час сесії Новопразької селищної ради, що відбулася сьогодні, 29 січня, депутати розглянули та одностайно підтримали запропонований проєкт рішення. У документі зазначається, що депутатський корпус Новопразької селищної ради, відстоюючи інтереси своїх виборців, наполягає на збереженні терапевтичного відділення ЦРЛ на території Нової Праги з ліжками цілодобового стаціонару.
Як зазначив Богдан Куруп, коментуючи на прохання нашого журналіста дане питання, селищна рада готова і в поточному році виділити кошти з місцевого бюджету на забезпечення подальшого функціонування терапевтичного відділення ЦРЛ у Новій Празі.
У той же час, чиновники від медицини зазначають, що реорганізація лікувальних установ відбувається у рамках медичної реформи, що пов’язано із змінами у системі фінансування медичної галузі.

Фото з редакційного архіву

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення