Інформаційний портал

Олександрійщини

Анатолій Кузьменко про свій агрохолдинг: «Люди працюють, отримують зарплату, але ми робимо все на перспективу»

31 січня, холдинг «УкрАгроКом» (нині AgroVіsta ) святкував 20-річний ювілей.

На захід зібралися 800 працівників компанії.  Урочистості проходили в Кіровоградській обласній філармонії.

Виступаючи перед численою аудиторією, генеральний директор AgroVіsta Анатолій Кузьменко зазначив, що 20 років для компанії пройшли досить успішно. За цей час холдинг інвестував у будівництво і розвиток сільськогосподарської галузі 250 мільйонів доларів, передає   CBN. 

«Наша компанія розвинулася, збільшилася в десятки разів. У виробництво ввели нові об’єкти, елеватори, річний термінал, молочний комплекс. Люди працюють, отримують зарплату, але ми робимо все на перспективу. Думаю, перспектива буде за переробкою, за енергетикою ну і за вдосконаленням сучасних технологій. Тих, які ми сьогодні маємо у виробництві», – сказав Анатолій Кузьменко.

З вітальним словом до присутніх звернувся й президент футбольного клубу «Олександрія» Сергій Кузьменко. За його словами, компанія зазнала успіху й завдяки друзям AgroVіsta.

«Я хочу подякувати багатьом нашим друзям, які повірили в нашу компанію, коли ми тільки починали її створювати, і приїхали працювати на Кіровоградщину з різних куточків України. Я щиро дякую вам усім», – зазначив він.

 Того вечора у залі філармонії звучали пісні у виконанні Тіні Кароль, гурту «Ляпіс 98» (вокаліст – Сергій Міхалок). Також, крім цікавої концертної програми, організатори заходу підготували й  сюрприз для своїх працівників. Це була лотерея, в якій за номерами ряду та місця визначали переможців.

Головним призом вечора був автомобіль Renault Logan, який виграв працівник компанії AgroVіsta (колишній «УкрАгроКом») Сергій Гаврилаш, який працює трактористом. У лотереї також розіграли путівки на відпочинок за кордон та інші цінні подарунки.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення