Інформаційний портал

Олександрійщини

Двом залізничним станціям на Кіровоградщині підвищено статус

Із станцій Королівка та Куцівка знято статус малодіяльних, адже завдяки планам з маршрутизації на цих двох станціях збільшилися показники навантажуваності за добу. А от по Павлишу питання залишається відкритим. Про це йшлося сьогодні, 12 лютого, на селекторній нараді з питань функціонування малодіяльних залізничних станцій з відвантаження сільськогосподарської продукції, яка відбулася у Кіровоградській ОДА.

Участь у заході взяли представників органів місцевої влади та місцевого самоврядування, АТ «Укрзалізниця», представників підприємств, які користуються послугами вантажоперевезень через залізницю та інших зацікавлених осіб.

Предметом розгляду від Кіровоградщини під час селектору були три станції Королівка (Олександрійський район), Куцівка (Новгородківський район) і Павлиш (Онуфріївський район). Про це інформує ALEXTIME із посиланням на сайт Кіровоградської ОДА.

Проте, складною ситуація залишається не лише стосовно станції Павлиш. Так, на Кіровоградщині малодіяльними визначено станції Адабаш (Новоукраїнський район), Виска (Маловисківський район), Голованівськ (Голованівський район), Йосипівка (Вільшанський район), Плетений Ташлик (Маловисківський район), Трепівка і Чорноліська (Знам’янський район).

Тож на селекторній нараді наголошувалося на тому, що над проблемою компенсації збитковості у роботі станцій, щоб вивести її зі стану малодіяльної необхідно пропрацьовувати шляхи компенсацій спільно місцевому самоврядуванню разом із підприємствами, які користуються послугами залізничних вантажоперевезень.

Зважаючи, що наступна селекторна нарада по цій темі запланована на 24 лютого, заступник голови облдержадміністрації Максим Калінін доручив департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації спільно із представниками дирекцій «Укрзалізниці», підприємствами і місцевою владою відпрацювати пропозиції по зазначених станціях. 

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення