Інформаційний портал

Олександрійщини

На Кіровоградщині будують потужне овочесховище із цехом з виробництва соку

 ТОВ «Зерновик», яке спеціалізується на рослинництві та овочівництві, розташоване в Новоукраїнському районі. Тут працює близько 200 людей. Середня заробітна плата сягає 14 тис. грн., повідомляє ALEXTIME за інформацією Кіровоградської ОДА.
«Наразі елеватор на підприємстві заповнений майже повністю. Там зберігаються різні сільськогосподарські культури: кукурудза, пшениця та насіння соняшнику. У планах цьогоріч завершити будівництво овочесховища, розрахованого на зберігання 4 тис. тонн овочів, і запустити цех з виробництва соків. Завдяки цьому з’явиться ще приблизно 35 робочих місць. Розмір інвестицій складе близько 20 млн. грн», – прокоментував керівник Володимир Ігнатенко.
Наразі спеціалісти закінчують монтувати каркас об’єкта. Загалом овочесховище розраховане на шість камер для зберігання яблук, по дві камери для зберігання моркви та цибулі, одну камеру для зберігання капусти та ще приміщення складу для готової продукції.
««Зерновик» має замкнутий цикл виробництва, починаючи від вирощування культур і їх переробки та закінчуючи продажем готового брендованого товару. Переконаний, що у підприємства є всі шанси сертифікувати та стандартизувати свою продукцію. Так ми отримаємо ще одну можливість популяризувати Кіровоградщину як потужний аграрно-промисловий край», – відзначив голова ОДА Андрій Балонь, який днями відвідав господарство.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення