Інформаційний портал

Олександрійщини

На Кіровоградщині незаконно збували горілку і цигарки

Завдяки скоординованим прокуратурою Кіровоградської області заходам та належно спланованим слідчим (розшуковим) діям працівниками фіскальної служби області припинено діяльність групи осіб, які здійснювали незаконний збут підакцизних товарів, повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

Встановлено, що група розгорнула свою незаконну діяльність з виготовлення та реалізації підакцизних товарів на території Кропивницького та трьох районних центрів Кіровоградщини, а також сусіднього обласного центру. Незважаючи на методи конспірації, діяльність спритних ділків вдалося викрити та припинити.
Під час проведення санкціонованих обшуків вилучено підакцизну продукцію на загальну суму понад мільйон гривень. Зокрема, з незаконного обігу вилучено понад 2.4 тонни підакцизних товарів, у тому числі 2000 літрів водно-горілчаної суміші, та 360 пачок цигарок.
Завдяки злагодженій співпраці правоохоронців вдалося попередити потрапляння неякісної продукції до споживачів.
На даний час триває досудове розслідування. Вирішується питання щодо оголошення підозри причетним до скоєння цього кримінального правопорушення.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення