Інформаційний портал

Олександрійщини

На Кіровоградщині планують виготовлять комбіновані змішувачі кормів

Учора на базі підприємства ТОВ “Агропромислова компанія “Фаворит” відбулось виїзне засідання комісії з відбору науково-дослідних розробок, винаходів та визначення доцільності їх впровадження, повідомляє Кіровоградська ОДА.
На підприємстві планують розпочати виготовлення комбінованих стрічково-лопатевих змішувачів кормів, конструкцію яких було удосконалено науковцями Центральноукраїнського національного технічного університету у рамках реалізації Програми впровадження регіональних наукових досліджень у промислове виробництво Кіровоградської області на 2017-2020 роки. На реалізацію проекту з обласного бюджету було виділено майже 50 тис. грн.
Директор ТОВ “Агропромислова компанія “Фаворит” Дмитро Забеділін ознайомив учасників засідання із потужностями виробництва, продемонстрував усі його стадії безпосередньо у цехах.
По завершенні демонстрації, заступник голови облдержадміністрації Максим Калінін, проректор ЦНТУ Олександр Левченко та директор ТОВ “Агропромислова компанія “Фаворит” підписали тристоронню угоду про взаємодію і співробітництво, відповідно до якої ТОВ “Фаворит” отримала результати науково-дослідної роботи з удосконалення конструкції змішувача кормів та зобов’язалась впровадити їх у серійне виробництво.
Додамо, що компанія уже понад 11 років є виробником сільськогосподарської техніки, яка призначена для робіт різного рівня складності.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення