Інформаційний портал

Олександрійщини

На Кіровоградщині запрацюють онлайн – школи

На Кіровоградщині п’ять навчальних загальноосвітніх закладів візьмуть участь у пілотному проєкті «Онлайн-школа», повідомляє Кіровоградська ОДА.
Переваги програмного забезпечення представникам освітянської галузі учора, 17 лютого, презентував розробник Гліб Денісов.
Система управління «Онлайн-школа» через кілька тижнів функціонуватиме в таких навчальних закладах, як НВО І-ІІІ ступенів «Науковий ліцей Міської ради міста Кропивницького», Помічнянська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №1 , Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат , НВК «Долинська гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3» і Бобринецьке НВО.
«Компанія передає в користування школі на кожний клас планшети зі встановленою програмою і безкоштовним доступом до мережі Інтернет. Переваги системи управління розраховані і на адміністрацію навчального закладу, і на вчительський склад, і на учнів, і на батьків», – пояснив Гліб Денісов.
За його словами, користуючись програмою, директори шкіл отримають можливість глобального управління всіма процесами в школі та підвищення контролю за роботою вчителів. Вчителі зможуть миттєво виставляти оцінки і пропуски учням, редагувати розклад уроків, спілкуватися з батьками в онлайн-режимі. Зі свого боку батьки матимуть доступ до електронного щоденника своєї дитини, що дасть можливість моніторити показники успішності.
Наразі проєкт діє в школах Сумщини та Черкащини. За результатами пілотного запуску в Україні впродовж 2017-2018 років на 72% зменшилась кількість прогулів учнів і на 23% підвищились результати навчання.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення