Інформаційний портал

Олександрійщини

На Олександрійщині проведуть капітальний ремонт мосту і середній ремонт частини автошляху

У рамках програми Президента України «Велике будівництво» цього року на Кіровоградщині планують відремонтувати 34 дороги місцевого значення. Також підлягають капітальному ремонту 11 штучних споруд. Ці об’єкти голова ОДА Андрій Балонь презентував Уряду. На будівництво, ремонт та реконструкцію доріг місцевого значення Кіровоградщини в 2020 році виділено 715 млн. 413 тис. грн з Державного дорожнього фонду. Окрім того, 177,357 тис. грн залишку субвенції спрямують на дороги, ремонт яких не було закінчено в 2019 році, повідомляють у Кіровоградській ОДА.

В Олександрійському районі запланований капітальний ремонт мосту на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С121631 Головкiвка-вихід на а/д Т-12-15 -Пiщаний Брiд. Розробку проектно-кошторисної документації на цей капремонт держпідприємство  “АГЕНТСТВО МІСЦЕВИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ” замовило ще в листопаді минулого року. Про це стало відомо на сайті PROZORRO. Переможцем тендеру стало ТОВ “МІСТІНЖІНІРІНГ”. Вартість робіт склала 1 472 566 грн. 28 коп.

Поточний середній ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення запланований цьогоріч на трикілометровому відрізку автошляху Ясинуватка-Березiвка.

 

1
Залишити коментар

avatar
1 Гілки коментарів
0 Гілки відповідей
0 Стежать
 
Найбільш вражаючі коментарі
Гілка найгарячіших коментарів
1 Автори коментарів
Олена Автори нових коментарів
  Підписатися  
найновішими найдавнішими найпопулярнішими
Повідомлення
Олена
Гість
Олена

А коли будут ремонтуваьи мiст мiОлекаснрiським та Новаю Прагою?