Інформаційний портал

Олександрійщини

Начальником Олександрійського районного управління Держпродспоживслужби став Сергій Ковбасюк

Сергій Ковбасюк – людина з управлінським досвідом і сильними лідерськими рисами, що позитивно вплине на ефективність та якість роботи управління – саме таку характеристику своєму колезі дав начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Ігор Бойчук, представляючи його на посаду очільника Олександрійського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області. Подія відбулася вчора, 11 лютого. Про це інформує ALEXTIME із посиланням на сайт Головного управління Держпродспоживслужби у Кіровоградській області.

 Взявши слово, Сергій Ковбасюк зазначив, що важливим питанням для забезпечення високої ефективності діяльності служби є організація злагодженої командної роботи, та закликав присутніх до конструктивних ініціатив.

До свого призначення начальником районного управління Сергій Ковбасюк обіймав посаду начальника відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Олександрійського міського управління Держпродспоживслужби області. За час роботи в структурі Держпродспоживслужби він встиг зарекомендувати себе як цілеспрямований та відповідальний фахівець.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення