Інформаційний портал

Олександрійщини

Олександрійські футболісти виграли у казахської команди

Учора наші футболісти провели гру із казахською командою у рамках контрольного матчу, що відбувся у Туреччині. Олександрійці розпочали гру першим номером, одразу притиснувши суперника до власних воріт. Протягом 10 хвилин від початку матчу казахська команда змушена була грати на відбій, іноді атакуючи флангами. І вже на 37 хвилині Євген Протасов відкриває рахунок в цьому поєдинку — 1:0, повідомляє сайт ФК «Олександрія».

Другий тайм команди розпочинають активно. М’яч майже не затримується в центрі поля, багато передач, багато боротьби, проходів флангами. Олександрійці продовжують контролювати гру, намагаючись пресингувати суперника. Гравці «Кайсара» не відсиджуються в захисті, але гра так і завершується рахунком: 1:0 на користь нашої команди.

Наступний контрольний матч відбудеться у четвер, 6 лютого. Суперником «Олександрії» буде болгарський клуб Левські (Софія).