Інформаційний портал

Олександрійщини

Олександрійським школярам не довозили третину запланованого хліба. Питанням зайнялася прокуратура

Прокуратура Кіровоградської області в судовому порядку вимагає визнати недійсними додаткові угоди, за результатами укладання яких вартість хліба для школярів м. Олександрії збільшилась на понад 30%, та стягнути з постачальника 120 тис грн безпідставно отриманих бюджетних коштів, повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

Підставою звернення прокуратури до суду стало те, що за результатами проведення електронного аукціону між управлінням освіти Олександрійської міської ради та підприємством – переможцем укладено договір про закупівлю хлібобулочних виробів. Проте, надалі між сторонами укладено 5 додаткових угод, за якими підвищено ціни на вказані продукти харчування на 32 % та на 25 % відповідно.
Як наслідок, для харчування учнів навчальних закладів м. Олександрії отримано хліба на третину менше від запланованого.
Позиція ювенальних прокурорів принципова – сторони внесли зміни до основного договору шляхом укладення додаткових угод безпідставно, що є порушенням вимог ст.36 Закону України «Про публічні закупівлі». Діти мають отримувати достатню кількість продуктів харчування без надмірного витрачання коштів із бюджетів усіх рівнів.
Господарським судом Кіровоградської області вже відкрито провадження у справі.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення