Інформаційний портал

Олександрійщини

Олександрійці вийшли на акцію проти закриття диспансерів

На акцію за продовження роботи наркологічного, онкологічного, шкірно-венерологічного, протитуберкульозного диспансерів та психіатричної лікарні сьогодні вийшли небайдужі олександрійці. Проходила вона біля протитуберкульозного диспансеру. Організатором акції став представник благодійної організації «Шлях до життя» Анатолій Тримбач, повідомляє ALEXTIME за інформацією CBN.

Містяни стурбовані інформацією про закриття цих закладів шляхом приєднання до обласних, оскільки у цих закладах лікується більше тисячі пацієнтів.

Учасники акції на території закладу поставили труну з дитячими іграшками і пообіцяли  відправити їх 5 березня на сесію тим депутатам, які проголосують за закриття диспансерів в Олександрії. Також до воріт закладу себе прикував чоловік, який уже п’ять років лікується в наркодиспансері. Він боїться, адже не знає, чи зможуть його лікувати далі.

Голова профспілкової організації туберкульозного диспансеру Тетяна Циганко повідомила, що наразі штат туберкульозного диспансеру – 80 людей. Але з 1 квітня 30 співробітників закладу можуть залишитися без роботи.

«Буде часткове скорочення співробітників. А далі доля невідома. Ми поки попереджені про скорочення і про масове вивільнення», – сказала Тетяна Циганко.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення