Інформаційний портал

Олександрійщини

“Олександрія” поступилася “Колосу”

23 лютого в Олександрії відбувся матч 19-го туру УПЛ. «Олександрія» приймала ковалівський «Колос». У першому таймі матчу було багато боротьби. А от на старті другого тайму Смирний відкрив рахунок, влучно пробивши у ближній кут воріт Паньківа, повідомляє Спортивна Кіровоградщина.

На 62-ій хвилині господарі зрівняли рахунок. Сітало скористався передачею з центра поля – нападник «Олександрії» спочатку переграв голкіпера суперника Волинця, а потім ще і капітана Гавриша, і переправив м’яч у сітку воріт «Колоса».

У другому таймі Паньків кілька раз виручав свою команду. Він парирував удар Богданова з 25 метрів та виграв дуель у Кожушка. Олександрівці могли отримати право на виконання пенальті, але арбітр не призначив пенальті за гру рукою Петрова. А у компенсовані хвилини матчу гості вирвали перемогу – з передачі Кожушка відзначився Смирний. То ж матч завершився перемогою дебютанта УПЛ – «Колоса»: 1:2.

У наступному турі, 29 лютого, «Олександрія» на виїзді зіграє з ФК «Львів». Початок матчу о 14:00.