Інформаційний портал

Олександрійщини

Студент політехнічного коледжу переміг у відкритому турнірі ФК «Олександрія» з FIFA 20

8 лютого відбувся другий відкритий турнір ФК «Олександрія» з FIFA 20, який пройшов в кафе «Анті» за підтримки Української Прем’єр-Ліги, повідомляє офіційний сайт футбольного клубу.

Протягом декількох годин в комфортній та дружній атмосфері 28 учасників мали змогу спробувати свої сили та позмагатися за перемогу у турнірі.  У перервах між матчами, учасники могли випити чаю або кави та поспілкуватися між собою.

Призери отримали подарунки від Української Прем’єр-Ліги, сувенірну продукцію від магазину ФК «Олександрія» та грошові сертифікати на 400, 600 та 1020 гривень відповідно до зайнятого місця. За результати турніру призери так поділили місця: третє – Гаращенко Назар, друге – Калугін Тимофій , і абсолютний чемпіон — Козило Арсен.

Ось як Арсен коментує свою перемогу:

«Мене звати Арсен і мені 19 років. Я студент Олександрійського Політехнічного Коледжу. В майбутньому я стану юристом. Саме в школі я вперше почав грати у футбольні симулятори. Першою футбольною грою стала FIFA 2007 на персональному комп`ютері.

Звичайно, я задоволений результатом. Минулого року мені трішки не пощастило і я зайняв 2 місце. Цього разу я ще більш ретельно готувався до турніру і щасливий, що став переможцем. Радий, що в цьому турнірі було багато учасників. Це говорить про те, що турніри по FIFA стають ще більше популярними, вони набирають обертів, конкуренція зростає. Сподіваюсь, що надалі буде ще багато турнірів під егідою ФК Олександрія, а наша команда буде перемагати своїх суперників на футбольному полі»

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення