Інформаційний портал

Олександрійщини

В Україні інспектори інформуватимуть у навчальних закладах про протидію коронавірусу

За ініціативи Уряду 27 лютого 2020 року в усіх шкільних та дошкільних закладах стартувала всеукраїнська кампанія з протидії проникненню коронавірусу на територію нашої держави. До кампанії, впродовж якої понад 2,5 тис інспекторів відвідуватимуть заклади шкільної та дошкільної освіти, оперативно долучилася Держпродспоживслужба, про це повідомлдяють на сайті служби.

Загалом планується охопити майже 27,6 тисяч шкіл та дитячих садочків. Фахівці Держпродспоживслужби проводитимуть просвітницькі та роз’яснювальні бесіди з адміністрацією та педагогічним колективом навчальних закладів. Також планується проведення бесід з батьками, поширення інформаційних листівок від Міністерства охорони здоров’я України та Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Формати поширення інформації про профілактику коронавірусу будуть обговорюватись безпосередньо з керівниками навчальних закладів. Наразі вже надруковані відповідні роз’яснювальні листівки та брошури, які спеціалісти Держпродспоживслужби поширюватимуть в школах та садочках.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення