Інформаційний портал

Олександрійщини

Двох гравців “Олександрії” перевели до дублюючого складу

Задерака ж тренується з дублем після попередньої поразки від «Колоса» (1:2) в 19-му турі чемпіонату України.

Нагадаємо, що у суботу матч між ПФК «Львів» та «Олександрія» завершився рахунком: 1:1.

На початку матчу ініціативою заволоділи господарі поля, але першою відкрила рахунок команда Володимира Шарана. На 10 хвилині атака олександрійців завершується взяттям воріт. Олександрійці продовжують контролювати м’яч, але і футболісти «Львова» не відсиджуються у захисті. Багато боротьби, багато дрібних фолів, при цьому практично весь перший тайм проходить без моментів, повідомляє сайт ФК “Олександрія”.

На 54 хвилині підопічні Єгіше Мелікяна залишаються в меншості. За другу «жовту» з поля йде Татарков. Це шанс для «Олександрії».

На 74 хвилині черговий момент у олександрійців, однак захисник вчасно рятує команду, лягаючи під м’яч.

Вже за чотири хвилини небезпечний стандарт від олександрійців. Подає Гречишкін, на добиванні Шендрик, який б’є майже з метра від воріт. Голкіпер львів’ян грає надійно.

На 87 -ій львів’яни зрівнюють рахунок. Швидка контратака, яку розпочав кіпер «Львова»,  завершується взяттям воріт. Відзначається Альваро — 1:1.

На останніх хвилинах матчу, маючи чисельну перевагу і безліч моментів, «Олександрія», на жаль, не змогла додавити суперника і вийти з цього протистояння переможцем.