Інформаційний портал

Олександрійщини

Люди з якою групою крові мають більше шансів заразитися коронавірусом (дослідження лікарів)

Люди з групою крові А (ІІ група) можуть мати більше шансів заразитися COVID – 19, тоді як люди з групою крові О (І група) можуть зіткнутися з найменшим ризиком говориться в статті китайських дослідників, опублікованій в MedRxiv, повідомляє  Global Times.

Дослідження було спільно проведене вісьмома науково-дослідними установами в Китаї, включаючи лікарні, що знаходяться на передньому краю боротьби з вірусом.

Дослідники прийняли на роботу 2173 пацієнтів з COVID – 19 з трьох лікарень в якості учасників і порівняли розподіл їх груп крові з показниками здорових учасників, набраних з відповідних регіонів.

Дослідження показало, що люди з групою крові А складали 32,16 відсотка від усіх 3694 здорових учасників, завербованих в Ухані, тоді як та ж група крові представляла 37,73 відсотка з 1775 пацієнтів з COVID – 19 з лікарні Ухань Цзиньинтань. Аналогічні схеми розподілу спостерігалися в двох інших лікарнях.

Дослідження дійшло висновку, що у людей з кров’ю А-типу вірогідність зараження COVID – 19 на 20% вище, ніж у людей з іншими групами крові, а люди з кров’ю О-типу мають найнижчий ризик зараження.

У вівторок клінічний учений заявив “Глобал таймс”, що метод дослідження заслуговує довіри, але дослідження взаємозв’язку між групами крові і хворобами давно грунтовані на спостереженні, а не на лабораторних даних – і це дослідження не є виключенням.

Фото: Високий Замок

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення