Інформаційний портал

Олександрійщини

Майбутнім пенсіонерам варто заздалегідь перевірити свої документи

Завчасна перевірка документів, які громадяни подають для призначення пенсії, сприятиме в подальшому забезпеченню призначення та виплати пенсії у найкоротший строк після досягнення особою пенсійного віку. 

За словами фахівців управління Пенсійного фонду в Кіровоградській області, результати перевірки документів, що подаються особами для призначення пенсії, свідчать про непоодинокі випадки наявності в них помилок та некоректних записів. Так, наприклад, у трудових книжках не містяться номери та дати наказів, незавірені виправлення, відсутні або нечіткі відбитки печаток тощо.

Процес доопрацювання неправильно оформлених записів у трудових книжках може виявитися досить тривалим. Тому майбутнім пенсіонерам рекомендується заздалегідь їх перевірити, зокрема скориставшись дистанційними сервісами – отримати правову оцінку документів можливо надіславши скановану копію трудової книжки засобом вебпорталу Пенсійного фонду України. Здійснити це може як фізична особа через «Особистий кабінет», так і роботодавець через «Кабінет страхувальника», засвідчивши сканкопію кваліфікованим електронним підписом (раніше – ЕЦП).

 

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення