Інформаційний портал

Олександрійщини

Модернізацію Новопразького НВО планують завершити цьогоріч

Новопразьке НВО увійшло у п’ятірку шкіл Кіровоградщини, яким виділять кошти на реконструкцію у 2020 році. Їх має вистачити, щоб завершити ремонти вже цього року. Навчальний заклад потрапив до переліку об’єктів, що отримають фінансування за програмою Президента України “Велике будівництво”, повідомляє сайт Новопразької громади, інформує ALEXTIME. 

На завершення модернізації Новопразького НВО у 2020 році планують витратити 15,7 мільйонів гривень. Кошти залучатимуть з Державного фонду регіонального розвитку та з державного бюджету у вигляді субвенцій на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Новопразька селищна рада на своєму сесійному засіданні наприкінці січня вже виділила 1 мільйон 570 тисяч гривень на співфінансування реконструкції НВО цього року.

Загалом, процес модернізації Новопразького НВО (колишньої школи I-III ступенів №2) розпочався ще у 2017 році. За цей час у закладі замінили на сучасну систему опалення, капітально відремонтували дах, харчоблок та їдальню, збудували на кожному поверсі внутрішні туалети, обладнали каналізацію, завершили ремонт 3-го поверху, встановили дитячу ігрову площадку. Та головне — повністю переобладнали частину приміщення і створили комфортний дитячий садочок на дві групи. На ці масштабні роботи громада отримала майже 30 мільйонів гривень з державного бюджету. Близько 3,5 мільйонів гривень на співфінансування залучили з місцевих коштів.

Для завершення реконструкції Новопразького НВО у цьому році заплановані такі роботи: ремонт другого поверху, спортивної зали, котельні, утеплення та облицювання фасаду, встановлення спортивних майданчиків і благоустрій території.

Фото: Новопразька громада

 

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення