Інформаційний портал

Олександрійщини

Новопразька ОТГ отримає понад 2 мільйони субвенції з держбюджету

Понад 2 мільйони 100 тисяч гривень отримає Новопразька громада з державного бюджету на формування інфраструктури у 2020 році. Третього березня Уряд затвердив розподіл субвенції на розвиток об’єднаних територіальних громад, які утворилися у 2015-2019 роках. Виділені кошти громади зможуть витратити на проєкти, що сприяють поліпшенню інфраструктури комунальної власності. Держава дозволяє спрямувати субвенцію на покращення якості надання адміністративних послуг, будівництво та капітальний ремонт доріг, бюджетних установ, реконструкцію систем водопостачання, придбання транспорту для шкіл, комунальних установ, рятувальної та санітарної техніки, створення сучасних комунікаційних мереж та розроблення проєктної документації, повідомляє Новопразька громада.

Наразі в Новопразькій ОТГ опрацьовують напрямки, куди направити бюджетні кошти. Громада має багато важливих інфраструктурних питань, які потребують фінансової підтримки з боку держави. Одне з пріоритетних — вуличне освітлення селища Нова Прага. Керівництво розробить той проєкт, який найперше необхідний жителям громади. Після погодження проєкту Комісією при Мінрегіоні його має затвердити селищна рада.

Субвенцію з державного бюджету на формування своєї інфраструктури отримають 27 об’єднаних територіальних громад у Кіровоградській області. Кошти розподілили пропорційно до площі території та кількості сільського населення. Загальний обсяг субвенції склав 2,1 мільярда гривень.

Фото з вільних джерел

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення