Інформаційний портал

Олександрійщини

Новопразькі поліцейські отримали сучасний алкотестер

Поліцейські офіцери Новопразької громади першими серед ОТГ Олександрійського району отримали Drager. Технічний пристрій для вимірювання рівня сп’яніння водія поліцейським передали 5 березня у ГУ Нацполіції в Кіровоградській області. Це сучасний сертифікований алкотестер німецького виробництва. До нього додається набір спеціальних одноразових мундштуків (трубочок) для проведення об’єктивного тесту, повідомляє Новопразька громада.
Відтепер офіцери Новопразької громади використовуватимуть Drager у своїй повсякденній службі. Якщо водій рухатиметься з порушенням правил дорожнього руху, поліцейські його зупинятимуть. Виявивши ознаки алкогольного сп’яніння, запропонують йому пройти тест на вміст алкоголю в крові з використанням нового пристрою.

Якщо Drager покаже перевищення допустимого вмісту алкоголю в крові (0,2 проміле), на порушника чекає чимале покарання. Поліцейські офіцери одразу складуть протокол про адміністративне правопорушення. Сьогодні за керування автівкою напідпитку штраф складає понад 10 000 гривень. Окрім того, можуть позбавити прав, а іноді – навіть вилучити транспорт. З 1 липня покарання стане ще суворішим. Зокрема, штраф зросте до 17 тисяч гривень.

Новопразьким поліцейським Drager не буде зайвим, оскільки лише з початку цього року офіцери громади склали 3 протоколи за статтею 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення (керування  транспортом у стані алкогольного сп’яніння). Новий алкотестер допоможе правоохоронцям у боротьбі з порушниками, які ризикують життям власним та пішоходів.

 


« повернутися

 

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення