Інформаційний портал

Олександрійщини

Приютівська ОТГ: про небезпеку коронавірусу поліція повідомляє через гучномовець

Аби попередити швидкі темпи розповсюдження коронавірусу «СОVID-19» і його профілактиці, поліцейські офіцери Приютівської громади об’їжджають підзвітну територію і через гучномовець попереджають місцеве населення про можливу небезпеку. Про це пише журналіст «ALEXTIME» з посиланням на офіційний сайт ОТГ.

 

У рамках оголошеного карантину, поліція доносить жителям громади важливу інформацію. Екіпажі курсують по всій території ОТГ та через гучномовець розповідають, як правильно дотримуватися карантинних обмежень. Просять людей при можливості лишатися вдома, і без нагальних потреб не виходити на вулицю, та не наражати на вірусну небезпеку себе і близьких. Також забороняють відвідувати велелюдні місця.

 

Разом з тим, нагадують жителям про необхідність використання засобів індивідуального захисту – а саме масок, рукавичок та антисептиків. У випадку виявлення порушень, і не дотримання діючого законодавства, на людей чекають штрафи. Профілактичних заходів дотримуються і у місцевих магазинах. Нині там діють обмеження на кількість покупців, які одночасно можуть скуплятися, також на пару годин скорочено їхній графік роботи. Але у наявності є продукти першої необхідності, що користуються найбільшим попитом серед пенсіонерів. Додам також, що у перші дні з моменту оголошення карантину біля місцевих крамниць були скупчення пенсіонерів, які піддавалися паніці і йшли запасатися продуктами на більший час.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення