Інформаційний портал

Олександрійщини

У Приютівці складають єдиний реєстр осіб, які потребують перевезень. Визначеним категоріям треба надати довідку з роботи

Призупинення приміського транспортного сполучення між населеними пунктами Приютівської об’єднаної територіальної громади та містом Олександрія викликало ряд проблем для тих людей, які живуть за містом, але продовжують працювати. Завдяки підтримці соціально-відповідального бізнесу, Приютівській селищній раді вдалося забезпечити транспортними послугами окремі категорії громадян, повідомляє сайт Приютівська громада, інформує ALEXTIME.

 

До таких відносяться: працівники закладів охорони здоров’я (включно аптек); працівники підприємств харчової галузі; державні службовці та працівники органів місцевого самоврядування; працівники підприємств та організацій, функціонування яких має критичне значення для існування інфраструктури; співробітники правоохоронних органів, прокуратури та судової системи України;
працівники продовольчих магазинів.

 

Виконавчий комітет Приютівської селищної ради звертається до жителів громади, які відносяться до вищевказаних категорій, з проханням — у терміновому порядку надати до загального відділу Приютівської селищної ради довідку з місця працевлаштування. Це забезпечить вас правом на отримання послуг зі спеціалізованого перевезення. На підставі наданих довідок буде сформований єдиний реєстр осіб, які потребують перевезень за маршрутом «Олександрія – Приютівка – Протопопівка – Приютівка – Олександрія».

Наразі ведуться перемовини з перевізником для здійснення таких перевезень за маршрутом «Олександрія – Войнівка – Олександрія». Прохання до мешканців с. Войнівка заздалегідь підготувати довідки з місць працевлаштування.

Умовне фото

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення