Інформаційний портал

Олександрійщини

Управління соцзахисту Олександрійського району дистанційно надає весь спектр послуг

На дистанційний режим роботи в умовах оголошеного карантину перейшло працювати управління соціального захисту населення Олександрійської районної державної адміністрації. Але це не позначилося на кількості та якості послуг, які воно надає. Обмежено лише фізичний прийом громадян у приміщенні. 
Нарахування та виплати державних допомог, житлових субсидій та пільг проводиться у визначені терміни. А от прийом документів здійснюється в дистанційному режимі. Інформація та консультації стосовно соціальних виплат (послуг) надаються працівниками управління в телефонному режимі. На жаль, з технічних причин не працює «гаряча лінія» за телефонами: 7-11-73 , 7 -40-38, тож телефонувати необхідно за номером: 0950315354.  Про це журналіста «Сільського вісника» повідомили в управління соцзахисту.
Громадянам, яким призначена житлова субсидія та пільги перерахунок за березень 2020 року здійснюється в автоматичному режимі. Тим, у кого відбулися зміни у складі сім”ї, зміни соціального статусу членів сім”ї, зміни місця реєстрації (проживання) членів сім”ї, зміни переліку отриманих житлово – комунальних послуг, інші зміни можуть проінформувати управління соціального захисту населення районної державної адміністрації шляхом надсилання до управління соціального захисту населення районної державної адміністрації документів: поштою, на електронну адресу inbox2@olex.kr-admin.gov.ua, або передати через уповноважену особу сільської, селищної ради.

 

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення