Інформаційний портал

Олександрійщини

Валерію Шовгелю і Валерія Жванка із Попельнастого відзначили на Всеукраїнській історико – краєзнавчій конференції

На урочистому відкритті ХІV Всеукраїнської історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді “Пізнай себе, свій рід, свій нарід”, що відбулося 26 лютого у Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна, та загалом у її роботі взяли участь і наші земляки із Попельнастого – Валерія Шовгеля, учениця 10 класу Попельнастівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, учасниця гуртка “Історичне краєзнавство” Кіровоградського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді та науковий керівник її роботи Валерій Жванко.  Про це поділилися у Фейсбуці на сторінці “Попельнасте – серце громади”, повідомляє ALEXTIME.

Конференція проходила з 26 по 28 лютого. 265 учасників з 17 областей України представили на ній свої виступи у різних тематичних секціях. Окрім того, ці дні були насичені для її учасників активним спілкуванням, культурно-освітніми заходами та цікавими екскурсіями Харківщиною.

Полишали такий солідний захід наші земляки з гарним настроєм. Оскільки, крім почутого і побаченого, везли додому ще й відзнаки.  Валерія Шовгеля отримала грамоту за кращу доповідь на конференції. До того ж, вона отримала у подарунок Збірник науково-дослідницьких робіт зі своєю першою публікацією. Його подарували усім учасникам конференції.
А Валерій Жванко нагороджений Грамотою Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.

Вітаємо земляків з візднаками. Так тримати!


Фото: Попельнасте – серце громади

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення