Інформаційний портал

Олександрійщини

42 порушення виборчого законодавства зафіксовано на Кіровоградщині

Кіровоградщина у числі тих областей, де зафіксовано чимало повідомлень про порушення виборчого законодавства.

Велика кількість зафіксована у Запорізькій та Луганській областях – по 59, Одеській – 44, Кіровоградській – 42 та Житомирській – 41, йдеться на сторінці у фейсбук поліції Кіровоградської області. Більше всього повідомлень стосуються незаконної агітації – 501, підкупу виборців – 78, хуліганства – 18.

Про зростання кількості повідомлень про порушення виборчого законодавства зазначив радник міністра внутрішніх справ – голова координаційного штабу МВС Іван #Стойко. І додав, що жодне з повідомлень про порушення виборчого процесу не залишається без уваги правоохоронців.

«Кількість повідомлень зростає у різних регіонах України. З початку передвиборчої кампанії позачергових виборів народних депутатів до Національної поліції надійшла 691 заява та повідомлення про порушення виборчого процесу. З них за 23 фактами відкрито кримінальні провадження та складено 48 адміністративних протоколів. Тільки за минулу добу, 25 червня, зареєстровано 154 повідомлення про порушення виборчого законодавча. Відкрито 5 кримінальних проваджень і складено 19 адміністративних протоколів», – розповів голова координаційного штабу МВС Іван Стойко.

«10 кримінальних проваджень відкрито за фактом підкупу виборця, 5 – хуліганства, 6 – перешкоджання здійсненню виборчого права, 1 – погрози або насильства щодо журналіста, 1 – завідомо неправдивого повідомлення про загрозу безпеці громадян», – додав Іван Стойко.

Підписатися
Повідомлення
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x