Інформаційний портал

Олександрійщини

Батькам новонароджених замість “пакунка малюка” обіцяють гроші

Уряд прийняв рішення розпочати з 1 вересня реалізацію пілотного проєкту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» у 2020-2021 роках, повідомляють у Мінсоцполітики.

“Відтепер у батьків є право обирати, що для їх малюка є необхідним: чи потрібен їм одяг, якщо в них вже є діти, особливо діти, які мають маленьку різницю у віці, або якщо дитина має алергію і їй не підходять засоби, передбачені у натуральній формі пакунка”, – зазначають у міністерстві.

Проєктом передбачається цільова грошова компенсаційна виплата у розмірі 5000 гривень.

Перш за все батьки новонароджених звертаються до «ПриватБанку» для відкриття рахунку, а потім з пакетом необхідних документів — до управління соціального захисту населення, виконкому сільської чи міської ради, або територіальної громади.

Подані документи перевіряються і протягом п’яти днів приймається рішення. Якщо усі документи подані та відомості зазначено вірно, то протягом робочого дня після прийняття рішення про виплату компенсації – про це повідомляють батьків.

Батьки мають право звернутися за компенсацією протягом 12 місяців з дати народження дитини, а також протягом року витратити кошти грошової компенсації для придбання дитині речей: одягу, взуття, підгузків, серветок, інших засобів гігієни та догляду, іграшок.

Придбати товари можна у закладах торгівлі та інтернет-магазинах, які приєдналися до реалізації пілотного проекту і перелік яких є на сайтах Мінсоцполітики та Приватбанку.

Які документи слід подати, що і де можна купувати  за кошти компенсації – читайте далі в інфографіці:

 

Підписатися
Повідомлення
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x