Інформаційний портал

Олександрійщини

Чемпіонат Олександрійщини з футболу визначив найсильніші команди

У суботу, 6 листопада, завершився щорічний Чемпіонат Олександрійщини з футболу серед аматорів сезону 2021 року. Участь у ньому взяли 10 найсильніших команд любителів футболу. Тривали футбольні баталії близько двох місяців. Змагалися спортсмени-аматори на футбольному полі Олександрійського професійного аграрного ліцею (директор Сергій Братченко – в минулому теж затятий футболіст, гравець місцевих команд).

Організували турнір Федерація футболу міста Олександрії на чолі з Ігорем Костирею та Федерація футболу Олександрійського району на чолі з Юрієм Котовим. Головним суддею був Валерій Кошеленко.
Того суботнього дня чотири команди, які впевнено здолали два кола змагань і посіли перше, друге, третє, четверте місця, розігрували між собою фінальні ігри.
     У конкурентній боротьбі до фіналу дійшли дві найсильніші команди – «Шляховик» (капітан Д.Голуб) і «Ковчег» (капітан С. Епік). Решта дві – «Агродар» та «Нова Прага» – змагалися за третє місце.
      Боротьба за бронзу була не менш принциповою, отож здаватися і програвати ніхто не хотів.
     На полі було чимало емоцій і забитих голів. У результаті запеклої боротьби поєдинок закінчився з рахунком 3:3. На команди очікувала серія пенальті.

Переможці Чемпіонату - Футбольна команда "Шляховик".

Під час виконання одинадцятиметрових ударів найкращими виявилися новопразьці. Продемонструвавши азарт та високу майстерність, вони таки здолали суперника і заслужено отримали почесне третє місце. Як сказав гравець команди Богдан Куруп, вперше футболістам громади вдалося увійти до трійки найкращих команд турніру.
     Потому у поєдинку на полі зійшлися фаворити змагань – «Шляховик» і «Ковчег». Вибороти перемогу було непросто, кожна команда демонструвала жагу до перемоги і наполегливість. Однак, відкрити рахунок до кінця першого тайму так і не вдалося. Перший гол у ворота суперників, приблизно на 10-й хвилині другого тайму, відправив Антон Оганесов, гравець команди «Шляховик». За кілька хвилин у ті ж ворота полетів другий м’яч, влучним виявився гравець Олександр Тарасенко. Визначальним став третій гол від Антона Оганесова. Досвідчений гравець не залишив команді-суперниці жодних шансів на перемогу. Завершилася гра з рахунком 3:0.

Срібні призери - Футбольна команда "Ковчег"

На зеленому газоні просто неба переможців турніру вітали організатори змагань – Ігор Костиря та Юрій Котов, а також запрошені гості: начальник управління молоді і спорту міської ради Андрій Ярошевський і ветеран олександрійського футболу Леонід Володимирович Шаботенко. Разом вони вручали хлопцям дипломи і медалі. Переможний Кубок дістався Команді «Шляховик».
      Також від організаторів Чемпіонату призи і подарунки отримали кращі у своїх номінаціях гравці:
•Андрій Цевух («Ковчег»), кращий воротар турніру;
•Володимир Пісний («Шляховик»), кращий гравець;
•Олександр Карамалак («Шляховик»), кращий бомбардир. Упродовж турніру він забив 37 голів.

Андрій Цевух.
Ігор Костиря і Володимир Пісний.
Леонід Шаботенко і Олександр Карамалак.

Під час нагородження Подяку оголошено і директору ліцею Сергію Братченку за організацію заходу, підготовку поля та необхідного обладнання для проведення футбольних баталій.
     Ігор Костиря і Юрій Котов вдячні кожному гравцю за активний спосіб життя, любов до футболу, жагу до перемоги і бажають командам нових перемог та досягнень у спорті. Так тримати!