Інформаційний портал

Олександрійщини

Історичний нарис із життя Олександрійської райлікарні

Їхня маленька Батьківщина – це рідне відділення «Палата інтенсивної терапії». У кожного вона своя і кожен працівник її любить та пам’ятає, куди б не закинуло життя.
Палата інтенсивної терапії – відділення особливе, а працівники – згуртовані, самовіддана команда однодумців. Їхні здобутки створені щоденною наполегливою працею, головним змістом якої є благо та інтереси пацієнтів. І це все можливо тільки завдяки відмінному кадровому потенціалу, який протягом багатьох років сформований у відділенні. А все починалося з терапевтичного відділення, яке з жовтня 1995 року очолила Валентина Гарагуля, лікар-кардіолог з багаторічним стажем та головний лікар ОЦРЛ. Саме вона і зуміла підібрати такий злагоджений колектив однодумців, і забезпечує йому стабільність, та створює позитивний імідж. А також завдяки активному впровадженню нових форм роботи. У 1998-му організувала блок інтенсивної терапії.

Згодом в терапії функціонують палати для терапевтичних, кардіологічних та неврологічних хворих. А об’єднуючим життєвим початком для важких пацієнтів є палата інтенсивної терапії. На даний час у ній працює 4 лікаря, 5 медичних сестер та 4 молодші медсестри. Усі під керівництвом досвідченого терапевта – Олександра Гарагулі. Він щирий і скромний лікар, який зацікавлений у тому, щоб хворі отримували якісну медичну допомогу. При спілкуванні з ним це одразу відчутно. Продовжує династію медиків. Лікарем-терапевтом почав працювати після здобуття вищої освіти у Дніпропетровській медичній академії. А потім підвищив перекваліфікацію на лікаря-кардіолога. З 2007 року – завідувач Палати інтенсивної терапії. Олександр Анатолійович завжди пам’ятає про винятковість своєї професії, тому у колективі підтримує сприятливий мікроклімат.
У ногу з часом крокують і його досвідчені колеги лікарі-терапевти: О.В. Дахній, О.В. Петренко, С.О. Носов. Своєю працею усі вони заслуговують на шану і повагу. Хіба це не шляхетно допомагати іншим? Важлива і самовіддана їхня місія дбати про найдорожче – людське життя і здоров’я, вселяючи в душі хворих тепло і надію. Сестри медичні та молодші – як еліксир життя. Завжди готові цілодобово чергувати біля ліжка хворого, забувши про звичайну втому. І в цьому їм не бракує досвіду, вміння та знань. А взірцем колективу є старша медична сестра Тетяна Василівна Бонецька. Її люблять і їй довіряють. Вона притягує до себе щирістю і особливим сердечним теплом. Під її керівництвом з повною віддачею працюють високоосвічені сестри медичні: Н. І. Овчаренко, Н. М. Заславська, Л. А. Мирко, А. В. Горбань. Свою нелегку вахту несуть молодші сестри медичні: І. О. Димура, Н.Б. Данільченко, О. Т. Кудря, Л. В. Левченко. Тому у відділенні завжди ідеальний порядок, завжди чисто і акуратно. Умови перебування для пацієнтів просто ідеальні. Сиве волосся і добрі очі, чіткість у кожному слові – це все про Ірину Димуру. Вміє знайти підхід до кожного пацієнта, проявить доброту і терпіння, завжди допоможе. Для неї життя – це дар, бо вона вміє запалити вогник у будь-якій душі. А коли думаєш про добро і робиш певні кроки, то і люди довкола тебе змінюються.
Закінчуючи свій нарис, хочу додати, що з гордістю ще багато чого можна розповісти про колектив Палати інтенсивної терапії. Бажаю їм у переддень медика – хай здійснюються мрії і всі плани, продовжуйте і надалі своєчасно надавати своїм пацієнтам таку необхідну допомогу. Ми ж всі добре пам’ятаємо – добро повертається сторицею. І скільки б чесних, красивих вчинків не здійснила людина, вони не переповнять скарбниці світлого добра.
Зі святом Вас, дорогі медичні працівники!
Марія Мороз.

Читайте також:  Попельнастівська громада у числі кращих громад області
Підписатися
Повідомлення
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x