Інформаційний портал

Олександрійщини

Незабаром в Олександрії та районі запрацюють дитсадки. Але прийматимуть не всіх

З 25 травня в Україні планується відкриття дошкільних закладів. Що стосується відновлення роботи дитячих садків в районі, то, за словами директора Олександрійського районного центру з обслуговування закладів освіти Валентини Ільющенкової, наразі ще немає остаточно ухваленого рішення, тож дане питання вивчається.

А от в Олександрії імовірніше  дитсадки прийматимуть вихованців вже з 1 червня. Пов’язане це з виконанням низки рекомендацій, розроблених Міністерством науки і освіти, які необхідно виконати перед відкриттям закладів. Про це повідомив міський голова Степан Цапюк.

Також він зазначив, що оскільки карантин ще не завершився, то  у першу чергу у дитсадках прийматимуть дітей, у яких обоє батьки працюють. Якщо ж хтось із батьків не працює, то їхні дітлахи поки що можуть побути вдома.  Щоправда, у який спосіб відбиратимуть батьків,  які можуть водити своїх дітей до садочка (можливо, вимагатимуть довідку), Цапюк не уточнив. 

Однак,  зауважив, що із відкриттям дитсадків вихованців вранці прийматимуть на вході у заклад, а також вимірюватимуть температуру. Батьків до закладу не пускатимуть.

На період карантину у дитсадках забороняється використання м’яких іграшок.  Килимові покриття також приберуть із групових кімнат.

А ще згідно з вимогами МОЗ забороняється: використання багаторазових (тканинних рушників); перебування у вуличному взутті всередині приміщення; проведення масових заходів за участю дітей з більш ніж однієї групи та за присутності глядачів.

У ДНЗ повинні забезпечити, зокрема: дезінфекцію поверхонь та вологе прибирання не рідше ніж кожні 2 години, та після закінчення робочого дня; провітрювання приміщень протягом не менше 15 хвилин перед відкриттям та почергове провітрювання кімнат протягом дня.

Читайте також: На Олександрійщині відновлюється автобусне сполучення

голос
Рейтинг статті
Читайте також:  Коронавірусна статистика в Україні та області
Підписатися
Повідомлення
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x