Інформаційний портал

Олександрійщини

Олександрія кримінальна: моторошне вбивство на Перемозі

Моторошне вбивство сколихнуло мікрорайон Перемога та всю Олександрію. Від рук свого онука загинула 73 – річна олександрійка.
12 листопада   Ніну Микитівну, так звали загиблу жінку,  в останню путь провели її рідні та знайомі. Близькі родичі і сусіди померлої розповідають, що бабусю позбавив життя рідний онук, 28-річний Євген, який зараз перебуває у Знам’янському СІЗО. Мешканці Перемозького мікрорайону знаходяться у постійному страху за власне життя та життя своїх дітей, бо впевнені – Євгена, який має психічні розлади, через деякий час відпустять, і він продовжить безкарно робити свої жорстокі справи.
Майже все життя Євгеном опікувалася його бабуся Ніна Микитівна. Навіть останнім часом, коли рідна мати відмовилася від свого проблемного сина, бабуся продовжувала піклуватися про нього. Сусіди розповідають, що Євген ніколи не працював і не виявляв жодного бажання заробляти собі на життя чесною працею. Хлопець розв’язував свої матеріальні питання в інший спосіб – постійно обкрадав сусідів. Але оскільки Євген має довідку із психлікарні (після тривалого вживання наркотиків в нього розвинулася шизофренія), до в’язниці його не відправляють.
«Якось у одного з сусідів він украв велосипед. Викликали поліцію, Женя зізнався, що це він зробив. Поліція його забрала, але того ж дня ввечері повернула додому, бо він непідсудний, а те що вкрав, то, мовляв, в нього було загострення хвороби» – розповіла сусідка Юлія.
Євген ще з дитинства вирізнявся своєю неадекватною поведінкою та жорстокістю. Про його «подвиги» може розповісти майже кожен сусід. Люди розповідають, що Євген ніколи не соромився справляти свої природні потреби серед вулиці, чим постійно шокував як дорослих, так і дітей. За словами сусідів, йому було все одно, що їсти: відходи зі смітника, тухлу рибу зі ставка чи сусідського кота. Колись у Євгена була бійцівська собака, то він її спускав на сусідських котів та цуценят і спостерігав за тим, як пес «розправлявся» з беззахисними тваринами. Сусіди також бачили, як молодик неодноразово нацьковував свого пса на власних друзів.
Жителі мікрорайону Перемога постійно потерпали від безкарних дій свого сусіда Євгена. Він часто ходив вулицями із ножем і періодично кидався з ним навіть на своїх друзів. Він погрожував сусідам, чіплявся до дітей та міг побити людину без будь-якої на те причини.
«Я своїми очима бачила, як минулого року у центрі Перемоги до Жені підійшов і привітався хлопець, а той повернувся і мовчки вдарив хлопця в обличчя» – розповіла сусідка Юлія.
Постійно проявляв жорстокість Євген і до рідної бабусі Ніни Микитівни, яка завжди про нього піклувалася, віддавала останнє зі своєї мінімальної пенсії, щоб нагодувати та одягнути свого дорослого онука-нероба. За словами сусідів і родичів, Євген ніколи не допомагав своїй бабусі, але вимагав у неї гроші і бив, жінка постійно була вся у синцях. Як розповіла Ірина – онучка померлої, останній із чотирьох інсультів бабусі стався саме через Євгена – він штовхнув Ніну Микитівну і жінка впала, що і спровокувало черговий крововилив. Рідні та сусіди не раз викликали поліцію, та люди розповідають, що правоохоронці не мали ніякої управи на Євгена.
«Ми багато разів просили, писали і дільничному, і у поліцію, викликали їх неодноразово, але ніхто не вживав ніяких заходів. В поліції казали: буде вбивство, будемо щось робити» – розповіла голова квартального комітету Ірина.
І вбивство таки сталося. За словами Ірини, онучки померлої, вбивство було надзвичайно жорстоким – на тілі померлої не було «живого місця», зламані всі кістки. Цього разу поліція відреагувала, Євген наразі в СІЗО. Але сусіди бояться, що його підлікують і знову відпустять, адже його психічна хвороба – виліковна. Люди, які знають Євгена все життя, впевнені: він небезпечний і йому не можна знаходитися на волі серед інших людей. Жодного разу молодик не розкаявся у своїх жорстоких та беззаконних вчинках, тому люди вважають – жодне лікування не поверне Євгену людяність. Сусіди вже багато років перебувають у постійному страху за себе та свої родини, адже в кварталі, де живе Євген, більшість мешканців – пенсіонери або жінки з маленькими дітьми, які не можуть самі себе захистити.
«Йому неможна знаходитися біля людей! Те, що Євген зробив з рідною бабусею, то звірі такого не роблять. У мене є діти, онуки і вони бояться його, а ще більше боюсь я за них» – говорить Володимир, найближчий сусід Ніни Микитівни.
«Я знаю Євгена змалечку і завжди він був неадекватний та небезпечний. Ніколи не знаєш, чого від нього чекати. У мене вагітна донька, і вона боїться знаходиться вдома, бо їй здається, що Женя по вікнах заглядає» – додала вуличком Ірина.
Рідні та сусіди Ніни Микитівни сподіваються на те, що Євген по справедливості відповість за свою жорстокість та більше ніколи не вийде на волю, щоб продовжувати кривдити людей та вбивати їх. Люди говорять – якщо Євгена все ж таки випустять, то буде самосуд, бо іншого способу захистити свої родини вони більше не бачать.
Юлія Пастух.
 

 

Читайте також:  «Безпечна Олександрія» - до послуг громадян. Долучайтеся!
Підписатися
Повідомлення
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x